Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
En Güzel Kore Dizileri
En Güzel Kore Dizileri
5
Tem

En Güzel Kore Dizileri

 

Uzakdoğu dizi ve filmlerine olan yoğun ilgi her geçen artarken, özellikle romantik komedi dalında kore dizileri giderek daha büyük hayran kitlelerine ulaşıyor. Saf ve masum aşkı, Amerikan sinemasından daha farklı bir tarzda işleyen Kore dizileri, Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesine sahip.

 

Aralarında Secret Garden, Boys Over Flowers ve Zevk Meselesi gibi favorim olan dizilerin de yer aldığı Kore Dizileri, Türk televizyonunda yayınlanan dizilerden de farklı. Ortlama 45 dakika ile 60 dakika arasında yayınlanan her bir bölümde, anlatılmak istenen rahat bir şekilde, dolaylamadan anlatılıyor. Diziler, ortalama 16 ile 25 bölüm sürüyor. Bu da, gereksiz konular olmadan dizinin uzamasını engelliyor. Yani diziyi tadında bitirmesini biliyor Kore dizileri, gördükleri bu yoğun ilgi biraz da bu yüzden olabilir.

 

Bir kızın erkek kılığında sevdiği erkeğe yakın olması, zaman arası yolculuk yapan aşkları ve bir kızın erkeği gay sanarak aşık olması gibi ilginç temaların işlendiği Kore dizileri, tüm dünyanın en sevdiği yapımlar arasında yer alıyor.

Benzer Konular
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar